Collaborators

Erinn Acland - Poster & Programme Artist (Din I, II, III, VI)
Sandor Ajzenstat - Lighting Technician (Din IV)
Victor Alibert - Clarinettist (Din I)
Alesha Aquino - Visual Artist (Din IV)
Angela Blumberg - Choreographer/ Dancer (Din I, II, IV, V, VI)
Cait Caulfield - Photographer (Din III)
Brianna Clarke - Choreographer/ Dancer (Din I)
Sara Constant - Creator (Din V)
Matt Curlee - Creator (Din VI)
Stacie Dunlop - Vocalist (Din VI)
Sophie Dupuis - Organizer/ Composer (Din I)
Kendra Epik - Photographer (Din VI)
Serena Finlayson - Choreographer/ Dancer (Din IV)
Émilie Fortin - Trumpeter (Din I, III)
Emilie Gélinas-Noble - Violist/ Violinist (Din II, VI)
Greg Harrison - Percussion (Din IV)
Claire Harvie - Photographer (Din IV)
Paul Hodge - Audio Technician (Din IV)
Sue Howard - Videographer (Din V)
Quinn Jacobs - Artistic Director/ Composer/ Performer (Din I-VI)
Ali Jafri - Lighting Technician (Din IV)
Domenic Jarlkaganova - Composer (Din IV)
Amy Jefferys - Visual Artist (Din IV)
Nikki Joshi - Percussionist (Din VI)
Margaux Labossière - Choreographer/ Dancer (Din I)
Ming-Bo Lam - Choreographer/ Dancer (Din II, IV, V)
Evan Lamberton - Cellist (Din I, VI)
Renée Lear - Lighting Technician (Din II, III)
Sydney Levitt - Dancer (Din V)
Libydo - Choreographer/ Dancer (Din III)
Cecilia Livingston - Composer (Din VI)
Kris Magnuson - Stage Hand/ FOH (Din I)
John Maize - Producer/ Stage Manager (Din I, II, III)
Andrew McCormack - Dancer (Din V, VI)
Matthias McIntire - Violinist (Din IV)
Julia Mermelstein - Composer (Din II, IV, VI)
Rajen Mistry - Lighting Tech (Din I)
Kelley Mitchell - Videographer (Din I, II, III)
Augusto Monk - Composer (Din V)
Sahara Morimoto - Dancer (Din II)
Justin Moy - Videographer (Din IV)
August Murphy-King - Sound Tech (Din I)
Andrew Noseworthy - Composer/ Guitarist (Din III)
Markéta Ornova - Pianist (Din II, VI)
Cheldon Paterson (SlowPitchSound) - Composer/ Turntablist (Din III, V)
Louis Pino - Percussionist (Din IV)
Jennifer Ramses - Visual Artist (Din IV)
Maria Riano - Dancer (Din V)
Michael Ruderman - Actor (Din II)
Brianna Salmon - Choreographer/ Dancer (Din IV)
Olivia Shortt (Nina Boujee) - Creator/ Performer (Din II, III, V)
David Dias da Silva - Clarinettist (Din I)
Bekah Simms - Author (Din III)
Hamed Sinno - Performer (Din V)
Jonny Smith - Percussionist (Din I, II, III, IV, VI)
Kristen Smith - Chocolate Truffle Artist (Din II, III)
Nick Toyne - Vocalist (Din I)
Roydon Tse - Stage Hand/ FOH (Din I)
Yui Ugai - Dancer (Din V)